Quedarem a les 7h. a l'Ateneu d'Arenys de Mar, per sortir a les 7h.30min. en punt!!
Ruta serà la següent:
Arenys de Mar - Calella - Palafolls - Blanes - Lloret - Tossa - Sant Grau (reagrupament) - Llagostera - Caldes de Malavella (reagrupament a la Font) - Vidreres - Cal Coix - Tordera - Pineda - St.Pol - Canet - Arenys de Mar (cerveseta al Ateneu).
Arenys de Mar - Calella - Palafolls - Blanes - Lloret - Tossa - Sant Grau (reagrupament) - Llagostera - Caldes de Malavella (reagrupament a la Font) - Vidreres - Cal Coix - Tordera - Pineda - St.Pol - Canet - Arenys de Mar (cerveseta al Ateneu).
Total: 122kms. 4h.30min aprox.
Ver mapa más grande
Etapa de transiciò ?
ResponderEliminarDani Perez
el pagament de vallter el podeu fer a la botiga o al compte del club al banc santander: 0049 5077 20 2916081411
ResponderEliminar