Quedem a les 7h.30min. per sortir a les 8h. des de l'Ateneu d'Arenys de Mar.
Ruta serà la següent:
Arenys de Mar - Calella - Tordera - Cal Coix (reagrupament) - Sils - Sta. Coloma - Anglès - Osor - St. Hilari Sacalm (reagrupament/avituallament Bar La Bascula) - Arbúcies - Coll de N'Orri (reagrupament) - Breda - La Batlloria - St. Celoni - Vallgorguina i Collsacreu (cervesteta).
Este comentario ha sido eliminado por el autor.
ResponderEliminarEste comentario ha sido eliminado por el autor.
ResponderEliminar