Quedarem a les 7h. a l'Ateneu d'Arenys de Mar, per sortir a les 7h.30min.
Ruta serà la següent:
Arenys de Mar - Calella - Palafolls - Blanes - Lloret - Tossa (reagrupament) - Terra Negra - Llagostera - Caldes de Malavella (reagrupament font) - Les Mallorquines - Hostalric - La Batlloria - St. Celoni - Vallgorguina i Collsacreu (esmorzar Nadalenc).
Total: 112kms. 4h. aprox.
Ver mapa más grande
Club Ciclista MuntBikes
No hay comentarios:
Publicar un comentario