Quedem a les 7h. per sortir a les 7h.10min. des de l'Ateneu d'Arenys de Mar.
Ruta serà la següent:
Arenys de Mar - Calella - Tossa (reagrupament) - St. Grau (reagrupament) - Llagostera - Romanyà - Calonge - La Ganga - La Bisbal - St. Sadurní de l'Heura - Sta. Pelaia - Cassa de la Selva - Caldes de Malavella (avituallament/reagrupament) - Cal Coix - Tordera - Malgrat de Mar - Calella - Canet de Mar i Arenys de Mar (cerveseta al Ateneu).
Club Ciclista MuntBikes
No hay comentarios:
Publicar un comentario