Quedem a les 7h.35min per sortir a les 8h.05min des de l'Ateneu d'Arenys de Mar.
Ruta serà la següent:
Arenys de Mar - Calella - Tordera - Cal Coix (reagrupament) - Sils - Sta. Coloma - Anglès (reagrupament) - Osor - St. Hilari Sacalm (avituallament Bascula) - Arbúcies - Coll de N'Orri (reagrupament) - Breda - La Batlloria - St. Celoni - Vallgorguina - Collsacreu (cerveseta al Rest. Collsacreu).
128 kms. 5h. aprox.
Fins Diumenge,
Club Ciclista MuntBikes
No hay comentarios:
Publicar un comentario